Image

Nasza firma

T.M. Europa Plus stawia sobie za cel, ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników oraz dostosowanie oferty do wymagań Klienta w oparciu o standardy międzynarodowe.

Specjalizujemy się w budowie obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego i mieszkaniowego, w systemie generalnego wykonawstwa, a także w realizacji mieszkań lub domów na sprzedaż i handlu materiałami budowlanymi. Oferta budowlana obejmuje kompleksową realizację inwestycji, począwszy od pomysłu na Inwestycję poprzez koncepcję, uzgodnienia, projekty budowlane i wykonawcze, realizację i koordynację budowy, a kończąc na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie i serwisie.

Nasze cele

Jednym z naszych priorytetów jest oferowanie wysokiej jakości usług z zakresu budowy obiektów użyteczności publicznej. Zwłaszcza budowy bezpiecznych skrzyżowań i przejść dla pieszych przy szkołąch i przedszkolach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
Image
Image
Image
T. M. Europa Plus Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem i partnerem firmy SERAC Signalisation od rozwiązań dotyczących ochrony szkoły i bezpieczeństwa.

Zachęcamy Burmistrzów, włodarzy miast i gmin do skorzystania z naszej oferty i podnoszenia bezpieczeństwa w ruchu.

Znaki 3D

Umieszczone po obu stronach drogi przy przejściach dla pieszych, te duże figurki dzieci z materiałów kompozytowych, naturalnie zachęcają do ostrożności i zwalniania, gdy kierowcy zbliżają się do szkoły czy przedszkola.
Image

Rozpocznij z nami współpracę!

Jeśli zainteresowała CIę nasza oferta i chciałbyś rozpocząć współpracę? Napisz do nas już dziś a w niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą.